Play Time - mei
15 april 2026
Bij De Haamen organiseren wij iedere woensdag in samenwerking met RiskCare Preventie uitdagende gymlessen en clinics voor de jeugd. Maandelijks varieert het beweegaanbod waarbij Peuter & Kleuter Gym als vast onderdeel terug zal keren met iedere maand een ander thema hieraan gekoppeld. Onze gezamenlijke doelstelling is de jeugd structureel op een gevarieerde, plezierige en uitdagende manier te laten bewegen.
Activiteiten mei bij De Haamen
6 mei – Kinderkracht
Deze keer staat alles in het teken van golfen… maar dan net even anders! We gaan op 3 verschillende manieren golfen, dus volop afwisseling, plezier en uitdaging. Na alle actie sluiten we samen af met een creatieve activiteit. Speciaal voor kinderen, maar iedereen is welkom om mee te doen!
13 mei– Peuter & Kleuter Gym
Deze gymles staat in het teken van motorische ontwikkeling. Spelenderwijs oefenen peuters en kleuters hun balans, coördinatie en bewegingsvaardigheden in een veilige en leuke omgeving. De kosten voor deze les bedragen €5,00.
27 mei – Skate & Skateboarden
Tijdens deze clinic ga je onder begeleiding aan de slag met techniek, balans en tricks. Of je nu beginner bent of al ervaring hebt, iedereen kan meedoen en zich verbeteren op zijn eigen niveau. De kosten voor deze les bedragen €2,50. Je mag zelf je eigen skates of skateboard meenemen, heb je deze niet dan regelen wij dat!
Aanmelden
Let op: Aanmelden voor deze lessen is verplicht!
Scan deze QR-code en schrijf je snel in!
